Strona główna -> Wykładziny -> Elastyczne heterogeniczne

Elastyczne heterogeniczne

Wykładziny heterogeniczne ( dwuwarstwowe)  to doskonały sposób na wykończenie wnętrz, w których wymagane jest utrzymanie dużej czystości. Wykładziny produkowane są w bardzo ciekawych wzorach, lecz instalator może wykonać dowolne wzory czy też łączenia kolorów. Połączenia poszczególnych brytów zgrzewa się odpowiednimi sznurami termicznymi. Wykładziny elastyczne produkuje się w róznych wersjach : np. antybakteryjne, antystatyczne, prądoprzewodzące i antypoślizgowe. Znajdują one szerokie zastosowanie w placówkach służby zdrowia, szkołach , halach produkcyjnych czy magazynach.

DIAMOND STANDARD EVOLUTION

 

 

Diamond Standart Evolution to kompaktowa, heterogeniczna wykładzina PVC do zastosowań obiektowych. Wykładzina jest dostępna w szerokości 2 i 4 metry co umożliwia odpowiednie zaplanowanie instalacji. Zabezpieczenie PUR Surface ułatwia urzymanie wykładziny w czystości, a zabezpieczenie antybakteryjne i antygrzybiczne graboSAN nie pozwala rozwijać się drobnoustrojom na podłodze. Wykładzina posiada najwyższą grupę ścieralności T.

GAMRAT ALTICA

 

 

Gamrat ALTICA – elastyczna wykładzina wielowarstwowa z przezroczystą warstwą użytkową. Produkowana w arkuszach. Ma własności rozpraszania ładunków elektrostatycznych. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi w budownictwie mieszkaniowym o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu (szkoły, przedszkola, obiekty służby zdrowia), w obiektach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną. Wykładzina nie zawiera szkodliwego plastyfikatora ftalanowego, dzięki czemu może być zastosowana w pomieszczeniach przeznaczonych do długoczasowego przebywania małych dzieci (żłobki, przedszkola, sale zabaw).

GAMRAT CUBUS

 

Gamrat CUBUS – elastyczna wykładzina wielowarstwowa z przezroczystą warstwą użytkową.  Ma własności rozpraszania ładunków elektrostatycznych. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi w budownictwie mieszkaniowym o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu (szkoły, przedszkola, obiekty służby zdrowia), w obiektach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony
przed elektrycznością statyczną.Występuje w 12 wersjach kolorystycznych.

GAMRAT NEBRO

 

 

Gamrat NEBRO – elastyczna wykładzina wielowarstwowa z przezroczystą warstwą użytkową.  Ma własności rozpraszania ładunków elektrostatycznych. Może być stosowana w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi w budownictwie mieszkaniowym  Wykładzina nie zawiera szkodliwego plastyfikatora ftalanowego, dzięki czemu może być zastosowana w pomieszczeniach przeznaczonych do długoczasowego przebywania małych dzieci (żłobki, przedszkola, sale zabaw). Występuje w 4 wersjach imitujących podłogę drewnianą.

GAMRAT OMEGA

LENTEX FLEXAR

 

Wykładzina elastyczna heterogeniczna  o grubości 2,0 mm oparta na warstwach litych z warstwą użytkową 0,8 mm o matowym wykończeniu. Może być stosowana w budownictwie mieszkaniowym w pomieszczeniach o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu, w obiektach przemysłu lekkiego o wysokiej intensywności użytkowania oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną

LENTEX ORION

 

Wykładzina elastyczna, heterogeniczna, spieniona wykładzina o grubości 2,2 mm i warstwie użytkowej 0,5 mm. Przeznaczona jest do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych o wysokiej intensywności użytkowania, w obiektach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu oraz w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną.

Wybrane realizacje

BiK ( Biuro Informacji Kredytowej) Warszawa - wykładzina w płytkach 50x50 cm Desso , instalowana według indywidualnego projektu

Hotel Marriott Warszawa - wykładzina Brintons instalowana w foyer oraz salach balowych metodą napinania na podkładach

Hotel Sheraton Warszawa - instalacja wykładzin Ege, Kowary, Agnella, Mohawk w ilości 30000 m2 

Aktualności

Nie wiesz jaką wykładzinę wybrać do swojego wnętrza ?

Zadzwoń i umów się na spotkanie. Oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę zakupu/montażu wykładzin.

Adres Firmy

Firma Wielobranżowa Kostpol

Włodzimierz Kostecki

03-687 Warszawa

ul.Łodygowa 12 A

 

zobacz na mapie

 

tel./fax 22 678 54 78

 

kom. Włodzimierz Kostecki 601 227 967

       

        Konrad Kostecki        501 162 392


strona internetowa: www.kostpol.pl
adres email: biuro@kostpol.pl

 

Jeśli masz pytanie napisz do nas:

 

{formularz}

Copyright © 2015 KOSTPOL. All rights reserved. Projekt i wykonanie OJCIEC.NET