TARKETT IQ OPTIMA

 

Wykładzina homogeniczna 2 mm. iQ Optima sprawdza się doskonale w roli produktu funkcjonalnego i tworzącego niezwykłą atmosferę wnętrza. Począwszy od pomieszczeń służby zdrowia, przez hotele szkoły i biura, stanowi odpowiedź na potrzeby pomieszczeń mokrych i sypialni. Odnowiona oferta iQ wynosi wykładziny homogeniczne na zupełnie nowy poziom potencjału projektowego. iQ Optima to kolory i wzory dopasowane do każdego projektu, dzięki szerokiej gamie kolorów przechodzących od naturalnych barw przez szarości, do kolorów żywych i jasnych oraz imitujących drewno. Dzięki temu zapewnia komfort użytkownikom pomieszczeń. Z tak dużym wyborem możliwe jest stworzenie powierzchni, która przechodzi z jednego pomieszczenia do drugiego, zmieniając jego aurę i funkcję.

  • Konstrukcja: homogeniczna
  • Waga całkowita 2800 g/m2
  • Grubość warstwy użytkowej: 2,0 mm
  • Grubość całkowita: 2,0 mm
  • Szerokość: 200 cm
  • Klasa palności: Bfls1
  • Klasa użytkowa: 34/43
  • Klasa ścieralności : P
  • Zabezpiecznie powierzchni : PUR
  • Właściwości elektrostatyczne: < 2 kV
Optima 3077950
Optima 3077951
Optima 3077952
Optima 3077953
Optima 3077954
Optima 3077955
Optima 3077956
Optima 3077957
Optima 30779558
Optima 3077959
Optima 3077960
Optima 3077961
Optima 30779562
Optima 3242821
Optima 3242822
Optima 3242823
Optima 3242824
Optima 3242825
Optima 3242826
Optima 3242828
Optima 3242829
Optima 3242833
Optima 3242834
Optima 3242835
Optima 3242836
Optima 3242838
Optima 3242839
Optima 3242841
Optima 3242843
Optima 3242845
Optima 3242847
Optima 3242848
Optima 3242849
Optima 3242850
Optima 3242851
Optima 3242853
Optima 3242855
Optima 3242856
Optima 3242857
Optima 3242860
Optima 3242861
Optima 3242862
Optima 3242863
Optima 3242864
Optima 3242866
Optima 3242867
Optima 3242869
Optima 3242870
Optima 3242871
Optima 3242872
Optima 3242873
Optima 3242874
Optima 3242875
Optima 3242876
Optima 3242877
Optima 3242886
Optima 3242897
Optima 3242898
Optima 3242899
Optima 3242900
Optima 3242903
Optima 3242904

Wybrane realizacje

BiK ( Biuro Informacji Kredytowej) Warszawa - wykładzina w płytkach 50x50 cm Desso , instalowana według indywidualnego projektu

Hotel Marriott Warszawa - wykładzina Brintons instalowana w foyer oraz salach balowych metodą napinania na podkładach

Hotel Sheraton Warszawa - instalacja wykładzin Ege, Kowary, Agnella, Mohawk w ilości 30000 m2 

Aktualności

Nie wiesz jaką wykładzinę wybrać do swojego wnętrza ?

Zadzwoń i umów się na spotkanie. Oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę zakupu/montażu wykładzin.

Adres Firmy

Firma Wielobranżowa Kostpol

Włodzimierz Kostecki

03-687 Warszawa

ul.Łodygowa 12 A

 

zobacz na mapie

 

tel./fax 22 678 54 78

 

kom. Włodzimierz Kostecki 601 227 967

       

        Konrad Kostecki        501 162 392


strona internetowa: www.kostpol.pl
adres email: biuro@kostpol.pl

 

Jeśli masz pytanie napisz do nas:

 

{formularz}

Copyright © 2015 KOSTPOL. All rights reserved. Projekt i wykonanie OJCIEC.NET